Silahlı Kuvvetler Mensupları Çocuklarının Dayanışma Derneği TAÇ-DER 50.YIL BALOSU

 

200′ü aşkın bir davetli topluluğunun iştiraki ile hatta birazda izdiham yaşanarak 50.yıl balomuzu İ.T.Ü.Maçka Sosyal Tesislerinde yaptık.
Taçder üyelerinin yanı sıra  onur konuklarımız, TSK Eğitim Vakfı   Gn.Md. Tuğ.Amiral ( E ) Abdullah AKGÜL ve eşi, Beyazıt ve Sarayburnu Öğrenci Yurt Müdürü Alb. (E) Faruk Pamir ve eşi, Haydarpaşa Öğrenci Yurdu Müdürü Alb. ( E ) Ata Nuroğlu ve eşi, Alb. ( E )Zeki ORHON ve eşi ile değerli yönetici ler ve görevli öğrenciler katıldılar.
Açılış konuşmasını yapan Tacder Y.K.Bşk. Selçuk ÜNAL Sn. Abdullah Akgül’e mikrofunu   vererek kendisinden de bir konuşma yapmasını rica etti. Artık bu derneğin fahri bir üyesi olduğunu söyleyen Sn.Akgül’ün konuşması sık sık alkışlarla kesildi. 50.yılını doldurupta aramızda bulunanlara 5o.yıl berat’larının verildiği gecede Alpay Çığman, Bener Dortunç ağabeylerimiz yaptıkları konuşmalar ile katılımcıları 1956 yıllarına götürdüler.
Orkestranın başarılı müzik ziyafeti ile bol bol dans eden konuklar çok uzun yıllardır göremedikleri dostları ile hasret giderme fırsatı buldular.
Dansöz Yağmur’un renk kattığı gece işkembe çorbası içildikten sonra bile devam etti.
Yapılan Piyango çekilişinde hediyelerin çoğunun sahibi olan Müfit BAYAT’ın bu şansının altında piyango biletlerinin hemen hemen yarısını satın almış olmasının rolü olduğu anlaşıldı.

Reklamlar

About mehmetarikan70

İyi bir baba, aile reisi, ekonomist, yazılımcı olmaya çalışan, ideal dünyanın ideal insanda olacağına inanan...
Bu yazı Haberler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s