TCDD özel yataklı tren ile Balkan turu yeniden

TCDD Vakfı kuruluşu Raytur Seyahat Acentası, yoğun istek üzerine 20 Nisan- 4 Mayıs 2012 tarihleri arasında yeniden Balkan turu düzenleyecek. 15 gün sürecek olan tur; Yunanistan, Makedonya, Kosova, Sırbistan, Bosna&Hersek, Karadağ ve Hırvatistan olmak üzere 7 ülkeyi kapsıyor.

20 Nisan – 04 Mayıs 2012
Balkan Ekspress ile Baştan Başa Balkanlar
Yunanistan – Fyrom – Kosova- Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan- Karadağ
Drama-Kavala-Selanik(1)-Bitola(Manastır)-Ohrid(1)-Üsküp(2), Priştine / Prizren Tetovo(Kalkandelen), Belgrad, Saraybosna(2), Mostar, Blagaj Tekkesi, Poçitel, Dubrovnik(1) Budva (1) / Kotor

Acentanın özel yataklı trenlerle düzenlediği gezi sadece Balkanlarla sınırlı değil. Adıyaman- Diyarbakır-Mardin-Midyat-Şanlıurfa-Gaziantep-Hatay-İskenderun illerini kapsayan GAP Turu‘nun yanısıra; Ankara-Sivas-Amasya-Samsun-Ordu-Giresun-Trabzon-Rize ve Erzincan illerini içeren Karadeniz Turu da düzenliyor.

Ray-Tur, özel tren yolculuğu keyfinin yanı sıra, turu kapsayan şehirlerin tarihi geçmişini, kültürlerini ve kendilerine has olan mutfağını tanıyabilme fırsatı sunuyor. Beş yıldızlı otel konforu ile döşenmiş özel trende yolcuların her türlü ihtiyacı düşünüldü. Diğer taraftan Raytur, Yüksek Hızlı Trenle Eskişehir ve Konya’ya günü birlik turlar da düzenliyor.

Reklamlar

About mehmetarikan70

İyi bir baba, aile reisi, ekonomist, yazılımcı olmaya çalışan, ideal dünyanın ideal insanda olacağına inanan...
Bu yazı Haberler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s